Projektujemy logo dla Twojego biznesu

DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Logo dla Twojej marki sprawi, że Klienci będą z łatwością kojarzyć jakość Twojej firmy, a dzięki temu zbudujesz zaufanie do oferowanych produków i usług. Logo wyraża kim jesteś i co masz do zaoferowania.

Nasze pierwsze kroki w tworzeniu logotypu zmierzają ku odkryciu Twoich oczekiwań. To tutaj uczymy się jakie jest wnętrze Twojej firmy – co ją napędza i jak funkcjonuje. To ważne, abyśmy dobrze poznali Twoją branżę. Znajdujemy mocne i słabe strony Twojej marki i Twoich konkurentów. Pytamy o Twoje cele, aby wyznaczyć dobry kierunek w projektowaniu logotypu. Na podstawie szczegółowej analizy wszystkich stron możemy opracować strategię dotyczącą tego, jak powinien wyglądać projekt logo i jakie emocje powinno wyrażać.

Studiujemy dobrze Twoją markę, aby stworzyć odpowiednie, znaczące i spersonalizowane logo, które będzie ze harmonijnie współgrać z misją Twojej firmy. Logo powinno wywoływać emocje, powinno być historią, którą chcesz opowiedzieć swoim Klientom. Dobrze zaprojektowane logo sprawi, że będziesz nie do przegapienia. Dzięki nim staniesz się liderem w swojej branży.

Ponadczasowy Design

Możesz zmienić wygląd swojej strony internetowej, ale logo będzie przez długi czas kojarzone z jakością Twojego biznesu. Stawiamy na ponadczasowy Design.

Jasny Przekaz

Logo powinno wywoływać pozytywne emocje u odbiorcy. Powinno podkreślać misję Twojego biznesu i prezentować mocne strony.

Paleta Kolorów

Dobieramy odpowiednią paletę kolorów do zbudowania skutecznej marki. Nie ma wyborów przypadkowych.

Kilka propozycji

W procesie projektowania chętnie przedstawiamy kilka propozycji logo i słuchamy Twoich propozycji.

Logo w wielu wariantach

Logo powinno być zaprojektowane tak, aby dobrze prezentowało się na w wielu rozmiarach i na wielu kolorach tła. Przygotowujemy wersje standardowe, minimalistyczne, monochromatyczne – odcienie ciemne i jasne. Przedstawiamy wizualizację logo na produktach.

Pliki w kilku formatach

Jako finalny produkt przekazujemy pliki rastrowe i wektorowe w takich formatach, aby bez problemu wykorzystać logo we wszystkich możliwych miejscach.

Otrzymaj bezpłatną wycenę projektu

Zrealizuj z nami swój pomysł - strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje webowe i mobilne, projekty graficzne i przygotowanie do druku.