Projektujemy ulotki i plakaty dla Twojego biznesu

DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Marketing Twojej firmy powinien opierać się na przykuwających uwagę ulotkach i plakatach. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my przerodzimy pomysł w gotowy produkt.

Ulotki i plakaty to jedne z najczęsciej wybieranych form reklamy poza Internetem. Możesz przedstawić na ulotkach i plakatach informacje o oferowanych produktach i usługach, promocjach i ofertach specjalnych, możesz również za ich pomocą poszukiwać określonych ludzi do pracy. Istotne jest prawidłowe przygotowanie projektu i określenie tego, co chcesz przekazać. Pozwól nam zrealizować skuteczne ulotki i plakaty dla Twojego biznesu.

Wyjątkowy Design

Otrzymujesz projekt ulotki lub plakatu z unikalnym wyróżanijącym się wyglądem.

Profesjonalizm

Dobrze zaprojektowana ulotka lub plakat nie powinien przytłaczać informacjami, natomiast powinien przykuwać oko docelowej grupy odbiorców.

Paleta Kolorów

Nasze wizytówki stworzą harmonię z Twoją marką. Dobieramy paletę kolorów, aby tworzyła jedność.

Kilka propozycji

W procesie projektowania chętnie przedstawiamy kilka propozycji ulotek lub plakatów i słuchamy Twoich propozycji.

W wielu wariantach

Możliwe jest przygotowanie ulotek w kilku wariantach tak, abyś mógł dotrzeć do określonych grup odbiorców – np. osób w określonym wieku

Pliki w kilku formatach

Jako finalny produkt przekazujemy gotowe pliki wektorowe przygotowane do druku, jak również pliki rastrowe do wykorzstania w Internecie lub marketingu e-mail.

Otrzymaj bezpłatną wycenę projektu

Zrealizuj z nami swój pomysł - strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje webowe i mobilne, projekty graficzne i przygotowanie do druku.