Projektujemy katalogi, foldery reklamowe i broszury

DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Dopełnieniem Twojej marki będzie przykuwający uwagę i czytelny katalog produktów. Projektujemy katalogi pod druk, jak również do publikacji w Internecie. Najczęściej wybierają formą są katalogi publikowane w Internecie w formacie PDF.

Katalogi w dalszym ciągu są i będą dopełnieniem skutecznego marketingu firm oferujących określone produkty dla swoich Klientów. Katalog powinien stanowić kompendium i podsumowanie oferowanych przez Twoją firmę usług i produktów. Projekty katalogu i broszur to nadal jedne na najmocniejszych narzędzi w osiągnięciu sukcesu Twojej marki.

Projekt katalogu broszury powinien spełniać szereg określonych zasad. Należy mieć na uwadze, że podstawowymi cechami dobrego katalogu są: przejrzystość, prawidłowa estetyka, ilość i jakość informacji, brak błędów, aktualność oferty. Skuteczność takiego działania potwierdzą wzrosty wyników sprzedaży i zauważalny wzrost zaufania do Twojej marki.

Wyjątkowy Design

Otrzymujesz projekt katalogu, broszury z unikalnym wyróżanijącym się wyglądem.

Profesjonalizm

Dobrze zaprojektowana broszura nie powinna przytłaczać informacjami, natomiast powinna przykuwać oko odbiorców.

Paleta Kolorów

Nasze foldery i katalogi stworzą harmonię z Twoją marką. Dobieramy paletę kolorów, aby tworzyła jedność.

Kilka propozycji

W procesie projektowania chętnie przedstawiamy kilka propozycji katalogów i folderów i słuchamy Twoich propozycji.

W wielu wariantach

Możliwe jest przygotowanie katalogów w wielu wariantach i rozmiarach tak, abyś dotarł do jak największej liczby odbiorców.

Pliki w kilku formatach

Jako finalny produkt przekazujemy gotowe pliki wektorowe przygotowane do druku, jak również pliki PDF do wykorzstania w Internecie lub marketingu e-mail.

Otrzymaj bezpłatną wycenę projektu

Zrealizuj z nami swój pomysł - strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje webowe i mobilne, projekty graficzne i przygotowanie do druku.