| it-studio.net.pl

Strona internetowa na abonament czy opłacona jednorazowo?

Co jest istotne przy budowie strony www?

Nie od dziś wiadomo, że strona internetowa jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na promocję firmy w Internecie. Wiele firm inwestuje w zbudowanie wizytówki internetowej, ale nie zawsze firmy są świadome, czy ich strona jest zrobiona solidnie. Wygląd strony jest co prawda ważny, ale ważniejsze jakość przygotowania jej kodu źródłowego, optymalizacji treści i obrazów. Niekiedy strona, wydawałoby się prostsza w wyglądzie, przynosi zdecydowanie lepsze wyniki sprzedażowe niż ich konkurenci.

Od wielu lat sprawdza się prostota, najkrótsza ścieżką, którą musi pójść Klient, aby zapoznać się z ofertą lub zamówić oferowany przez nas produkt. Dzięki głębokiej analizie ruchu na swojej stronie możesz ją doskonalić i obserwować zachowania Klientów po każdej modyfikacji. Przykładem mogą być lokalne salony kosmetyczne, które w większości nie mają świadomości o mocy jaką daje strona internetowa. Niekiedy samo wystawienie zdjęć z zabiegów nie wystarcza, aby złapać Klienta. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz dużą firmę, czy małą zasady są takie same.

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się od kilkunastu lat. Strony internetowe wymagają odświeżenia lub przebudowy średnio co 2-3 lata. W swojej ofercie wprowadziliśmy usługę strony internetowej na abonament. Oferta dotyczy głównie Klientów z Bydgoszczy i okolic.

Płatności abonamentowe są korzystne, ponieważ angażują mniejsze środki pieniężne w uruchomienie strony internetowej. Oferta abonamentowa różni się od płatności jednorazowej tym, że w pakiecie otrzymujemy szereg udogodnień – opiekę administratora, hosting strony, stałą pomoc mailową, roboczogodziny na aktualizację strony, regularne kopie zapasowe, wsparcie telefoniczne, możliwość przebudowy strony po okresie 2 lat, możliwość ciągłego doskonalenia i rozbudowy strony, śledzenie statystyk. Po dwóch latach Klient może otrzymać stronę na wyłączność lub zadecydować o przebudowie strony.

W pozycjonowaniu i promowaniu biznesu w internecie najważniejsze jest to, żeby strona podlegała regularnym aktualizacjom i kontroli. Mamy na myśli nie tylko aktualizację treści, ale również oprogramowania i wtyczek. Stale rozwijająca się branża IT to również aktualizacje w integracjach systemów social media, płatności, rezerwacji, API i wiele innych.

Podsumowując, zarówno jedno i drugie rozwiązanie ma swoje mocne i słabe strony. Wybierając którąś z ofert warto sprawdzić i zastanowić się czego oczekuję. Czy potrzebuję jedynie wizytówki, która zawiśnie w internecie, czy potrzebuję strony internetowej, która dotrze do Klientów i zwiększy konwersję i sprzedaż moich produktów.

Jeżeli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu.