| it-studio.net.pl

Responsywne sklepy internetowe

responsywne sklepy internetowe bydgoszczPomimo dużej ilości literatury i dyskusji na ten temat, są osoby, których nie można jeszcze przekonać o rzeczywistych korzyściach, jakie niosą ze sobą responsywne sklepy internetowe bydgoszcz. Istnieją przekonujące dowody, które są poparte danymi, które śledzą zachowanie polskich konsumentów dokonujących zakupów online.

Jako właściciel firmy w każdej branży, ważne jest, aby śledzić trendy rynkowe i zachowania klientów w miarę upływu czasu. W świecie online, gdzie rzeczy zmieniają się błyskawicznie, a zachowanie klientów można dość łatwo monitorować, jest to konieczne, jeśli chcesz nadążyć za konkurencją lub ją wyprzedzić.

Czy responsywny sklep jest niezbędny dla biznesu eCommerce?

Dlaczego projektowanie responsywnych sklepów internetowych ma znaczenie?
Według badań nad responsywnym designem istnieją trzy czynniki, które muszą współistnieć, aby skłonić użytkowników do określonego zachowania. Użytkownicy muszą być zmotywowani, muszą mieć wystarczające umiejętności i musi istnieć skuteczny wyzwalacz, który przekształca potencjalne działanie w interakcję. Oznacza to, że dla właścicieli sklepów posiadanie responsywnej strony, która dobrze się prezentuje i można ją łatwo przeglądać na smartfonie, jest kluczem do przyciągnięcia uwagi odwiedzających, a tym samym zwiększenia sprzedaży.

responsywne sklepy internetowe bydgoszczCzęsto możesz przyjrzeć się własnym nawykom w Internecie i wyrobić sobie opinię na temat zachowania innych. Jeśli przeglądasz informacje, a odwiedzana strona internetowa jest trudna w nawigacji lub dostaniu się na przykład do sekcji produktów, często zamykasz kartę, zanim się zorientujesz.

Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było stale zmieniać rozmiar i powiększać stronę, aby przeczytać informacje lub kliknąć łącze. Ludzie nie chcą czekać, przewijać i próbować czytać zbyt małego tekstu na małym ekranie. Klienci oczekują prostych responsywnych rozwiązań. Jeśli Twoja witryna nie zapewni im tego, czego szukają w ciągu kilku sekund, prawdopodobnie utracisz tych Klientów bezpowrotnie.

Wszystkie badania i gwałtownie rosnący trend w korzystaniu z Internetu mobilnego sugerują, że bezproblemowa obsługa witryny mobilnej staje się bardzo ważna. Dlatego posiadanie responsywnego sklepu internetowego jest niezbędne nie tylko do zwiększenia sprzedaży, ale także do budowania marki i trwałych relacji z klientami. To kluczowy element sukcesu Twojej firmy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty responsywnych sklepów internetowych , projektowanie logo, wizytówki.